Tréning moderného muža

Sila – základný element

Náš tréning je charakteristický hlavne tým, že pri správnom nastavení frekvencie stimulovania sa dostávame až na tie najhlbšie svalové vlákna ktoré sú z hľadiska budovania sily a švihu tie najdôležitejšie.

Efektivita – získaj viac času pre seba

Tréning, ktorý prinášame je revolúciou vo svete fitness hlavne pre svoju vysokú efektivitu a časovú nenáročnosť. Pre účinné zapojenie všetkých svalov súčasne  sa EMS tréning radí medzi špičku v pomere čas/výkon so zámerom chudnúť alebo budovať svaly. Celý čas cvičíme celé telo, podľa preferencií sa však vieme zamerať aj na cieľovú partiu.

Kondícia – znova vo forme

Už čoskoro si vychutnáte boxerský tréning alebo hokejový zápas s partiou. Stimulácia typu EMS nielen nezaťažuje kĺby ale aj posilňuje väzivá okolo nich. Takto sa  zbavíte nepríjemných bolestí či už kvôli zraneniu alebo opotrebovaniu. Kĺby odpočívajú, svaly však dostanú 100% záťaž. EMS prístroj stimuluje nielen povrchové vrstvy svalstva, ale aj tie vnútorné. Nebudeš teda len dobre vyzerať, ale budeš sa aj dobre cítiť.

YEES

Kedysi mali k technológii EMS prístup len kozmonauti, ktorí sa doslova chceli dotknúť hviezd. Aj pre nás platí “only sky is  the limit!”  Úspech je už na dosah! Stačí začať cvičiť s YEES.

YEES benefity

Chudnutie

Svaly a sila

Nezaťažuje kĺby

Bez bolestí chrbta

Formuje a spevňuje

Rezervujte si svoje cvičeniE