Tréning moderného muža

Sila – základný element

Náš tréning je charakteristický hlavne tým, že pri správnom nastavení frekvencie stimulovania XBody prístrojom sa dostávame až na tie najhlbšie svalové vlákna ktoré sú z hľadiska budovania sily a švihu tie najdôležitejšie.

Efektivita – získaj viac času pre seba

Tréning, ktorý prinášame je revolúciou vo svete fitness hlavne pre svoju vysokú efektivitu a časovú nenáročnosť. Pre účinné zapojenie všetkých svalov súčasne  sa EMS tréning radí medzi špičku v pomere čas/výkon so zámerom chudnúť alebo budovať svaly. Celý čas cvičíme celé telo, podľa preferencií sa však vieme zamerať aj na cieľovú partiu.

Kondícia – znova vo forme

Už čoskoro si vychutnáte boxerský tréning alebo hokejový zápas s partiou. Stimulácia typu XBody nielen nezaťažuje kĺby ale aj posilňuje väzivá okolo nich. Takto sa zbavíte nepríjemných bolestí či už kvôli zraneniu alebo opotrebovaniu. Kĺby odpočívajú, svaly však dostanú 100% záťaž. XBody prístroj stimuluje nielen povrchové vrstvy svalstva, ale aj tie vnútorné. Nebudeš teda len dobre vyzerať, ale budeš sa aj dobre cítiť.

YEES

Kedysi mali k technológii EMS prístup len kozmonauti, ktorí sa doslova chceli dotknúť hviezd. Aj pre nás platí “only sky is the limit!”. Vďaka modernej fitness technologii je úspech už na dosah! Stačí začať cvičiť XBody s YEES.

YEES benefity

Chudnutie

Svaly a sila

Nezaťažuje kĺby

Bez bolestí chrbta

Formuje a spevňuje

Rezervujte si svoje Xbody cvičenie