Tréning modernej ženy

LADNOSŤ, PôVAB, KRIVKY

Páči sa ti univerzálny ideál ženskej postavy 90-60-90 alebo dávaš skôr prednosť jemným, pôvabným tvarom? Alebo ťa inšpiruje nový trend plnších kriviek s pekne tvarovaným zadkom? Žiaden problém, fitness tréningový plán, spôsob EMS stimulácie svalstva a nastavenie nášho stroja XBody prispôsobíme tvojmu cieľu.

Efektivita Xbody – získaj viac času pre seba

Tréning, ktorý prinášame je revolúciou vo svete fitness hlavne pre svoju vysokú efektivitu a časovú nenáročnosť. Pre účinné zapojenie všetkých svalov súčasne sa EMS fitness tréning radí medzi špičku v pomere čas/výsledok so zámerom chudnúť alebo tvarovať krivky. Celý čas cvičíme celé telo, podľa preferencií sa však vieme zamerať aj na cieľovú partiu.

ZDRAVIE

Stimulácia typu EMS nielen nezaťažuje kĺby, ale aj posilňuje väzivá okolo nich. Môžeš sa teda zbaviť nepríjemnej bolesti či už kvôli zraneniu alebo opotrebovaniu. Stroj stimuluje aj vnútorné svalstvo, jeho spevnením sa zbavíš bolesti chrbta alebo problémov s inkontinenciou.

PROSTREDIE

 

Svoje tréningy absolvuješ s asistenciou nášho certifikovaného fitness trénera, oceníš nielen profesionálne vedenie a prístup ale aj súkromie. Získaj si obdiv a inšpiruj svoje okolie. Stačí začať cvičiť XBody s YEES.

YEES benefity

Chudnutie

Nezaťažuje kĺby

Odstraňuje celulitídu

Bez bolestí chrbta

Formuje a spevňuje

Rezervujte si svoje Xbody cvičenie